Inwestycje zrealizowane

Na przestrzeni kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy kilka udanych inwestycji. Wszystkie wybudowane i oferowane przez nas domy szybko znalazły swoich nowych włascicieli. Pochwalić możemy się tym, że nie prowadzimy zakrojonych na szeroką skalę działań marketingowych a nasi Klienci znajdują nas sami lub za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm zajmujących się obrotem nieruchomościami. Cieszy nas to, że Klienci polecają sobie nasze inwestycje i w ten sposób przyczyniają sie do naszego dalszego rozwoju mając swój istotny udział w kreowaniu naszego wizerunku. Wizerunku firmy solidnej, wywiązującej się ze swoich zobowiązań, stawiającej na najwyższą jakość prac i wykorzystywanych materiałów. Firmy, która jest partnerem dla swoich Klientów nie tylko do chwili dokonania przez nich wyboru i zakupu mieszkania lub domu lecz znacznie dłużej.

 • skorzewo-ul-brzoskwiniowa.jpg

  Aktualna nasza oferta to trzy domy w zabudowie bliźniaczej (sześć lokali). Najważniejszy argument przemawiający za jej wyborem to wyjątkowa lokalizacja. Bliskość centrum Skórzewa, szkoły, przedszkola, Plewisk a także łatwy i szybki dojazd do Poznania...

 • blizniak-ulica-kolejowa[3].jpg

  Jest to budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Wykonany w technologii tradycyjnej, przykryty dachem o kącie nachylenia 35 stopni pokrytym dachówką cementową typu BRASS.

 • garncarska-fabianowska[13].jpg

  Zespół trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o numerach budowlanych A, B, C , na działce o numerze ewidencyjnym 1069/1 . Łącznie 3 lokale przy ulicy Fabianowskiej / Garncarskiej w Plewiskach gmina Komorniki.  

 • Czarna Droga Plewiska (3).jpg

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów w ciągu najbliższych miesięcy zrealizujemy inwestycję, która pod względem układu pomieszczeń w lokalach, ustawienia budynków względem stron świata, wielkości ogrodów spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 • czarna-droga-38-40[1].jpg

  W dniu 27 kwietnia 2011 roku rozpoczęlismy budowę czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w tym trzech dwulokalowych i jeden jednolokalowy w zabudowie szeregowej. Łącznie siedem lokali.

 • czarna-droga-56[5].jpg

  Pierwsza inwestycja STANECK DEVELOPMENT, która ze względu na swoją lokalizację oraz jakość wykonania szybko znalazła nabywców.